środa, 6 lipca 2011

stosik #2
Mój nowy stosik może jest mniejszy niż ten poprzedni, ale też jest niezły.

Od góry:
1. "Kształt demona" - Amelia Atwater-Rhodes. Cienka, ale może być ciekawa. Wypożyczona z MBP.
2. "W gąszczach mroku" -  Amelia Atwater-Rhodes. Również cienka, na jeden dzień będzie pewnie. Wypożyczona z MBP.
3. "EON. Powrót Lustrzanego Smoka" - Alison Goodman. Ksiązka miała pozytywne recenzje na LC, więc postanowiłam ją przeczytać, może mi się spodoba. Wypożyczona z MBP.
4. "Córki Księżyca II. Nocny Cień, Tajemny Zwój" - Lynne Ewing. Wygrana w konkursie LC. Szkoda tylko, że nie czytałam pierwszej księgi. Ta będzie musiała poczekać, aż upoluję wcześniejszą.
5. "Miasto popiołów" - Cassandra Clare. Długo wyczekiwana, wreszcie zakupiona książka mojej ulubionej ostatnio autorki.
6. "Miasto szkła" - Cassandra Clare. Również zakupiona. (Dziękuję pani z księgarni NOVA za zamówienie ich specjalnie dla mnie :))

Powinna się tu znaleźć jeszcze jedna książka, a mianowicie "Miasto kości" Cassandry Clare, którą również zakupiłam , ale pożyczyalam na razie kumpeli :)


______________________________________________________


A cóż u mnie ciekawego? W zasadzie to nic. Za oknem najgorsza pogoda jaką można sobie wyobrazić. Cały czas tylko leje i leje. Nawet nie mogę iść do mojej "pracy wakacyjnej" z Grejbulą, bo jak można w deszcz chwasty z trawy wyrywać??
Szkoda, nie płyną nam godziny, to nie zarabiamy, a zostało nam roboty na jakieś dwa dni jeszcze, a tu pogoda robi z nas idiotki. DZIEKUJĘ POGODO!!

Znów za długo gadałam z Damianem i znów za dużo mi kasy ściągnęło z konta. a przecież to tylko 18 minut rozmowy. Nie moja wina, że komputer się popsuł i musiał mi przez telefon tłumaczyć jak mam go naprawić. Przynajmniej sama nie traciłam pieniędzy na doładowanie, bo mamusia stwierdziła, że muszę pogadać z braciszkiem. Eh... smutno tak w domu bez niego, ale co poradzić. Zobaczę go dopiero w sierpniu i tylko przez 2 tygodnie. A potem aż w styczniu. Postaram się to przeżyć.

Narka kochani :)

1 komentarz:

  1. Prezentuje się bardzo okazale i jak każdy stosik bardzo cieszy oko:)

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń