poniedziałek, 20 czerwca 2011

moje stosiki

Będę wam prezentować moje stosiki, czyli książki, które wypożyczyłam, kupiłam i które czytam. A książki, które wypożyczam są zawsze (no, przeważnie) fajne :)

STOSIK nr 1Zdjęcie może być troszkę niewyraźne.. Wybaczcie :)

Ten oto wielki stosik składa się z:
1. Pocałunek cienia - Richelle Mead. Jest to 3 część serii "Akademia Wampirów", którą bardzo, bardzo polecam.
2. Siedem promieni - Jessica Bendinger. O Boże, ta ksiązka jest głupia, ale ją przeczytałam. Coś się dzieje dopiero po 150 stronach
3. Crescendo - Becca Fitzpatrick. Jedna z najlepszych ksiązek, jakie czytałam. Jest to druga część, pierwsza to "Szeptem"
4. Przysięga krwi - Richelle Mead. 4 część "Akademii Wampirów". Mój komentarz po jej przeczytani? "Kiedy następna część?"
5. Dziedzictwo - Melissa de la Cruz. Ksiązka z serii "Błękitnokrwiści". Nie można się od niej oderwać, również polecam.
6. Świetliste cienie - Melissa Marr. Tą dopiero czytam. To 4 część serii o świecie wróżek. Zapoczątkowana "Królową Lata"
7. Łowca ciemności - Jocelynn Drake. 2 część serii "Dni mroku". pierwszą czytałam dawno temu ale myslę, że po kilku rozdziałach przypomnę sobie o co w tym biega :)
8. Posłaniec świtu - Jocelynn Drake. 3 część serii 'Dni mroku"
9. Nadejście chaosu - Jocelynn Drake. 4 część serii "Dni Mroku"
10. Piękni i martwi - Yvonne Woon. Podobno fajna. Na razie czeka w kolejce.
11. Ostatni Olimpijczyk - Rick Riordan. Ostatnia część serii o przygodach Percy Jacksona. Ostateczna bitwa, itp., itd... Jeszcze w kolejce.
 Na pewno na moich stosikach nie zobaczycie książek polskich autorów. Pewnie pomyslicie, że żadna ze mnie patriotka. Mówcie co chcecie. Polskie książki fantastyczne sprawiają, że to co czytam psuje mi humor i zacofuje wyobraźnię. Łatwiej mi wierzyć, że to co dzieje się w książce jest w jakiś sposób prawdziwe, gdy dzieje sie z dala ode mnie i mojej rzeczywistości.
Taka juz jestem. I kropka.Buziaki :*1 komentarz: